Категорії

Про компанію

Історія створення Danya Cosmetics ltd Динамічна, молода компанія, яка була заснована паном М. Бенсасоном в 1985 році. З дня її заснування компанія зайняла лідируючі позиції на ринку.

Danya Cosmetics ltd по праву вважається виробником високоякісної декоративної косметики GA-DE. Особливий акцент у діяльності компанії ставиться на новаторство, прагнення відповідати високим стандартам і пошук нових ринків. Нефрит, сприяє розвитку кмітливості та творчого потенціалу. Пан М. Бенсасон завжди любив квіти. Він вирішив додати до логотипу марки зображення квітки. Дорогоцінний камінь та квітка символізують «Силу краси».

Виробниче підприємство знаходиться в м. Нетанії на північ від Телль Авів (Ізраїль). Велику увагу компанія приділяє впровадженню сучасних досягнень та інноваційних розробок косметичної промисловості. Якість її декоративної косметики є результатом передових виробничих процесів та технологій.

Сміливі нові ідеї перетворюються на сучасну високоякісну продукцію. Компанія віддана найвищим міжнародним стандартам якості, приділяє максимальну увагу якості виробництва, розробок та тестування продукції. Висока якість забезпечує найвищий престиж нашої продукції.

Оптовим покупцям

Ми завжди готові для роботи з оптовими покупцями та торгівельними мережами, з питань співробітництва звертайтесь за адресою:danyamanager@gmail.com

Адреса та Контакти

ТОВ "Данья" ЛТД
49127 м. Дніпро,
вул. Автопаркова 5
тел. +38 (067) 637-61-73

Доброго Дня! Шановні клієнти! Нажаль у зв'язку зі станом в країні наш інтернет-магазин обробляє замовлення не кожного дня! Дякую за терпіння, і розуміння, ми обов'язково з Вами зв'яжемося. МИРНОГО НЕБА! З Повагою GD! Відхилити